Ieri m-am intalnit cu couchsurferi, la invitatia unei fete de loc din Braila, dar care acum locuieste la Cluj. M-am dus mai mult din curiozitate, sa vad cam care sunt oamenii care ar face (more…)
Dar am fost la al 7-lea. Fu ok, am vazut multi oameni noi. In 5 secunde am sarit cu 15 ani inapoi. Cred ca m-am simtit la fel cu s-a simtit Cip la intalnirea nr. 3 la care am fost eu. Adica inconjurat (more…)
Related Posts:
Ieri a fost intalnirea cu numarul trei a blogger-ilor galateni. Nu eram foarte hotarat sa merg pentru ca eu nu ma simt un blogger adevarat, dar mi-am spus ca nu ar strica sa ma duc, mai cunosc oameni noi… (more…)
